Darmowa wysyłka przy zakupach powyżej 499 zł | 14 dni na wymianę oraz zwrot.Szalik z Twoim nadrukiem

Nowy produkt

· Wymiary 140x18cm

· 100% poliester

· Projekt graficzny GRATIS!

· Realizacja: 5-8 dni

UWAGA:
MINIMUM ZAMÓWIENIA - 10 sztuk z wzoru!

Więcej szczegółów

36,90 zł


Proponujemy szalik sublimacyjny z grafiką stworzoną specjalnie dla Ciebie. W swojej ofercie posiadamy bogatą ilość projektów graficznych dedykowanych różnym dyscyplinom sportowym (piłka nożna, koszykówka, piłka ręczna, hokej, zapasy, podnoszenie ciężarów, tenis itd.). Dla naszych klientów przygotowujemy zawsze pierwszy projekt graficzny, wraz z poprawkami - GRATIS. Jeżeli jesteś zainteresowany przygotowaniem wizualizacji graficznej dla Twojego klubu - skontaktuj się nami! 

WAŻNE:

Duży nacisk kładziemy przy tym na jakość i złożoność naszych realizacji, które poprzez prace zawsze autorskie - świetnie oddają dynamikę samego sportu. W swojej ofercie posiadamy kubki sublimacyjne  które nadają się do mycia w zmywarce.  Czasem może się zdarzyć że zapytamy Cię o licencję, albo pozwolenie - ale to tylko w przypadku gdy rozpoznamy iż Twoje logo może być zastrzeżone.

INFORMACJA:

Projektujemy upominki pod różnego rodzaju imprezy, turnieje i wydarzenia okolicznościowe. Jeżeli jesteś zainteresowan(a)y współpracą - skontaktuj się z nami w celu uzyskania szczegółowej oferty handlowej.

UWAGA:

Minimum zamówienia - 10 sztuk z wzoru

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się więcej o produkcie
skontaktuj się z nami: biuro@dias-group.pl lub + 48 660-774-623 / + 48 797-668-898.

Akcesoria

Compare